МЕТОДИКА
Май 30, 2018
Курс з підготовки до ЗНО
Май 30, 2018

Революційна методика для дітей.

Навчання англійської мови присвячується досить багато часу і уваги.

Звичайно ж, всі батьки хочуть бачити своїх дітей успішними і щасливими.

У дитини ж зазвичай немає бажання вивчати англійську мову! Це втомлює, не цікаво, займає багато часу, та й, взагалі, навіщо потрібен цей англійський ?!

Не біда - всі ці проблеми можна вирішити!

Важливо вчасно починати навчання дітей англійської мови. Курси англійської для дітей та підлітків - це хороший старт у доросле успішну серйозне життя.

Ми розуміємо, наскільки важливо в наш час підібрати дитині якісні курси з англійської мови, і тому пропонуємо Вам ефективні і захоплюючі курси англійської для дітей та підлітків.

Методика викладання в нашій школі - комунікативна, при якій великий упор робиться на розмовну мову і зняття мовного бар'єру, а також Ваша дитина буде вільно орієнтуватися в граматичних конструкціях, і мати правильно поставлене вимова.

Наша програма не просто навчить Вашу дитину розмовляти іноземною мовою, а головне допоможе йому розуміти, думати і ПРАВИЛЬНО розмовляти англійською мовою!

Діти вчаться - батьки відпочивають!

Direct Method for TEENS

Навчальні матеріали включають теми та питання, що цікавлять підлітків, такі як музика, інтернет, спорт, свята, захист навколишнього середовища, школа і багато інших. Словниковий запас складений на основі практичності і специфічності, що дозволить розкрити питання представлених тем. Матеріали викладені таким чином, що привертають інтерес молоді та надихають їх використовувати саме цей курс!

Навчальні матеріали включають: книга для студента з СД диском, робочий зошит.

Direct Method for TEENS складається з 6 підручників, кожен з яких включає 2 рівня. Матеріал в підручниках викладено таким чином, що учні отримують тільки чітку, корисну інформацію, не відволікаючись, на сторонні теми.

Крім того кожен урок включає в себе диктант, це дозволяє змінити вид діяльності протягом мовного уроку, що сприятливо впливає на максимальну концентрацію уваги, а також мотиваційну підтримку учня, даний принцип важливий для підліткового віку, що відрізняється короткими концентраційними здібностями.

Кожен підручник супроводжує робочий зошит з 90 сторінок, які включають в себе значну кількість комунікативних вправ.

Вправи складаються з 3 частин:

Граматичний урок - набір вправ відповідних граматиці в підручнику.

Для успішних - набір додаткових вправ для учнів, хто швидше за всіх сприймає інформацію.

Лексичні вправи - набір різних лексичні вправ, що включають кросворди, які також можуть бути використані протягом уроку, для зміни виду діяльності, підтримуючи увагу студентів.

Кожен рівень Direct Method for TEENS включає 4 комплекти вправ в робочому зошиті.

Робочий зошит 6 відрізняється від інших чітким розподілом на 2 частини.

1 частина включає словникові вправи в форматі: Словникові вправи + вправи «для процвітаючих» відповідні основного підручника 6.

2 частина включає словникові вправи охоплюють матеріали всіх DIRECT METHOD FOR TEENS 1-6.

DIRECT KIDS (Top Direct Publishers).

Всі достоїнства комунікативного методу розроблені спеціально для дітей початкової школи. Метою кожного уроку, перш за все, навчити словами і спілкуванню в приємній і стимулюючої атмосфері.

Програма побудована таким чином, що навчання проходить природним шляхом через розуміння простих питань і відповідей, за допомогою зорового сприйняття і плавно вводить дитину в світ Англійського. Дитина швидко набуває навиків спілкування англійською мовою.

Курс навчання розділений на 6 частин відповідно до вікових груп та відповідних рівнів.

Direct Kids 1, 2, 3, 4 - Шкільний час радісно час.

Курс розширює базу активно використовуються слів і надає більше можливостей для творчої діяльності дитини з використанням нових граматичних конструкцій. Крім великого словника, витягнутого з їх навколишнього світу, діти вчать деякі «цікаві штучки» про традиції Англії і її жителів.

Direct Kids 5, 6 - Ти скоро станеш Тінейджерів

Наступні рівні продовжують збільшення словарного запасу, розвиток навичок культурного спілкування і етики, за допомогою різних тем, що виражають і описують почуття і емоції.

У книгах йде закріплення граматики попередніх рівнів і вивчення нової.

За допомогою такого методу навчання, діти швидко вчаться спілкуватися, а також вирішувати різні проблеми, які вони можуть зустріти протягом поїздки за кордон.