Інтенсивний курс
Май 30, 2018
Розмовний клуб з Англійської
Май 30, 2018

Російська для іноземців.

Ай Кью центр пропонує спеціальний курс з російської мови для іноземців , який дозволяє вивчити мову швидко шляхом розмовної практики за певною системою і за конкурентноздатною ціною.


Чому Ай Кью Центр кращий вибір?

  • Ай Кью Центр працює тільки з сучасними методами навчання;
  • Вивчення матеріалу, відбувається легко і невимушено, завдяки ефективному методу навчання;
  • Протягом навчання постійний контроль знань шляхом тестування;
  • Результат після кожного заняття;
  • Викладачі мають великий досвід роботи;
  • Розташування офісу в центрі міста, біля метро;

Затишні класи і доброзичлива атмосфера зробить Ваше навчання приємним.

Програма навчання.

Базовий курс (підручник Н.Б. Караванова «Говоріть правильно». Курс російської розмовної мови) IQ Center пропонує студентам, у яких недостатньо часу для систематичного вивчення мови. Даний курс дозволить швидко оволодіти основами граматики тим, хто раніше не вивчав російську мову. Багато цікавого і корисного також знайдуть для себе студенти, хто володіє певним рівнем російської мови.

Курс складається з 16 розділів, що охоплюють самі практичні ситуації спілкування (знайомство, орієнтація в місті, запрошення в гості, подорож, спілкування на роботі, в магазині, ресторані і т.д.) і основні відомості по русской грамматике (використання відмінків, часів і відповідних їм закінчень). Курс також передбачає освоєння культурологічних коментарів, що пояснюють реалії російського життя, пов'язані з певною темою.

Кожен урок супроводжується активною роботою студента, відпрацюванням лексики, певної тематики. В основі навчання лежить «живе спілкування» викладача зі студентом за певною методикою. Нарощування лексики та граматики відбувається поступово від уроку до уроку. Викладач пояснює матеріал та відпрацьовує його зі студентом на реальній швидкості розмовної мови, тим самим відпрацьовуючи на рефлекторному рівні сприйняття і розуміння студентом російської мови. Основне завдання курсу - не тільки дати великий запас слів, але і навчити студента реагувати в тій чи іншій ситуації. Спеціальні коментарі та розігрування ситуацій на уроці дозволять познайомитися з традиціями, навчать правильно використовувати вивчену лексику. Студент зможе не тільки говорити, а й бути впевненим, що говорить правильно.

Велику частину часу на уроці займає «живе» спілкування з викладачем, а також приділяється увага вправам на закріплення граматики і лексики, читання діалогів на задану тему (аудіо супровід), написання диктантів.

Після проходження кожного з розділів проводиться проміжний тест для постійного контролю знань студентів.

Кожен урок починається з повтору раніше пройденого матеріалу, що дає можливість запам'ятовування і закріплення матеріалу студентом навіть без виконання домашніх завдань.

Середній та вище середнього курс (підручники: С.А. Хавроніна А.І. Шіроченская «Російська мова», М.Н. Анікіна «До Росії з любов'ю»). Рекомендується після засвоєння матеріалу базового курсу.

Курс розрахований для системного вивчення мови, що дозволяє детально відпрацювати використання відмінків, дієслів і складних речень. Включає читання текстів і їх активне обговорення, розвиток дискусій, побудова власних діалогів, опис ситуацій і вражень, а також активну комунікативну навантаження, що дозволяє розрізняти і правильно використовувати багатозначні слова, форми дієслів.

Курс також включає виконання вправ і фінальний тест. Проходження курсу дозволяє студенту сприймати інформацію мас медіа на 80%, вести ділову переписку, читати адаптовану літературу.

Додатково, за бажанням студента ми пропонуємо поглиблене вивчення російського правопису.

За роки практики ми мали можливість працювати зі студентами з Америки, Англії, Арабських Еміратів, Франції, Італії, Голландії, Польщі, Ізраїлю, Угорщини.

Навчання проводиться виключно російською мовою, що дозволяє працювати зі студентами різних національностей.

Наші викладачі молоді та енергійні, готові йти на компроміс для досягнення максимального результату!

Ваші виключні знання - гарант репутації нашого центру.