Російська для іноземців
Май 30, 2018
Бізнес англійська в IQ Center
Май 30, 2018

Англійський розмовний клуб.

  • Ви вивчали англійську мову, але не використовуєте його зараз?
  • Вивчаєте англійську і не вистачає розмовної практики?
  • Добре знаєте граматику, але боїтеся говорити?
  • Хочете розвивати навички спілкування і поповнювати словниковий запас?
  • Боїтеся втратити придбаний рівень знань?

IQ Center пропонує Вам розмовну практику в Speaking club для вирішення всіх вище перелічених питань.

IQ Center - це можливість підтримувати і розвивати свої розмовні навички. Нашим завданням є активне спілкування англійською мовою. Кожне заняття присвячується певній темі і проходить вигляді цікавої дискусії англійською мовою. Клуб веде носій мови, або досвідчений викладач, що дозволяє зануритися в мовне середовище.

Головне завдання нашого центру - зробити вивчення мови максимально корисним і цікавим. Розмовний клуб пропонує практику мови в обговоренні тем актуальних на сьогоднішній день.


Переваги клубу:

  • Ви можете приєднається в будь-який час і з будь-якого етапу;
  • Велика кількість комунікативних практик дозволить позбутися від мовного бар'єру;
  • Невеликі групи підвищують активність участі в спілкуванні;
  • Зручний час і якісний підхід за прийнятну ціну;

Будь-які навички без постійної практики з часом губляться. Клуб спілкування англійською мовою - прекрасна можливість практикувати і розвивати ваші навички володіння англійською мовою. Багато новачків і ті, хто вже вивчив мову, але давно не практикувалися, стикаються з проблемою мовного бар'єру. Англійський клуб допоможе вам "розговоритися" і відчути себе впевненіше. Тему вибирає викладач, але ми завжди раді активності від наших студентів і, якщо у вас виникла цікава тема для дискусії, ми з радістю включимо її в обговорення.

Викладач знаходить індивідуальний підхід до кожного учасника дискусії і стежить, щоб все активно включалися в обговорення. У клубі англійської мови ми намагаємося підтримувати атмосферу затишку і комфорту, а спілкування доброзичливим і невимушеним. Ще один плюс на користь відвідування Англійського клубу - можливість обговорювати виниклі питання або проблеми, пов'язані з вивченням мови. Ви завжди можете звернутися до викладача за роз'ясненням цікавить питання. Клуб любителів англійської мови надає можливість не тільки підвищувати рівень англійської мови, а й знайти нових друзів, які, так само і ви, зацікавлені у вивченні мови.

Ай Кью Центр відкриває свої двері для всіх, хто не стоїть на місці і готовий удосконалюватися, дізнаватися багато нового і цікавого.


Рекомендовані рівні: intermediate і вище.

У Speaking club попередній запис.