О КОМПАНИИ – IQCENTER

Перший офіційний
Представник
Авалон методу в Україні

Перший офіційний
Представник
Авалон методу в Україні

IQ Центр єдиний представник Авалон методу в Україні, IQ Центр – акредитований представник в Україні популярного мовного центру Польщі Akademia Nauki, який першим в Києві запропонував слухачам сучасне, швидке та ефективне навчання англійській мові по методу Callan з 2003 року. Також IQ Центр перший акредитований представник в Україні лондонської школи Avalon.

IQ Center використовує перевірений у всьому світі метод, завдяки якому можливо вивчення мови швидше ніж у випадку традиційного вивчення.

IQ Center проводить набір протягом всього року; кожен може розпочати, закінчити і знову почати навчання в будь-який час.

Приємна атмосфера у центрі дозволяє отримати комфортне навчання в групах або індивідуально.

Приємні та кваліфіковані кадри допоможуть Вам у виборі певного рівня навчання та дадуть відповіді на всі Ваші питання.

IQ Center пропонує пробне заняття, щоб Ви змогли самостійно вирішити чи відповідає Вашим вимогам даний рівень навчання. Пробне заняття безкоштовне.

Динаміка занять і чудові викладачі не дозволять Вам нудьгувати на заняттях, тому що всі учні беруть активну участь на заняттях.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

ШКОЛА ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Переваги нашого методу

Метод розроблений з метою ефективного й прискореного навчання іноземній мові.

«Авалон» з урахуванням всіх вимог сучасних тенденцій і нараховує багаторічну історію успішного і ефективного навчання у всій Європі на інших континентах. Метод пришвидшує вивчення іноземної мови в 4 рази у порівнянні з традиційним навчанням.


Метод передбачає активне спілкування викладача з кожним учнем протягом всього заняття (відбувається більш ніж 40 звертань до кожного учня).

Мета методу – навчити студента думати англійською з самого початку, 100% часу кожного заняття тільки англійська.

Навчання відбувається тільки під контролем і за участю викладача ¬– це дозволяє виключити домашні завдання і самостійну роботу.

Метод передбачає можливість початку занять в будь-який період календарного року.

Метод гарантує негайне подолання мовного бар’єра.

Час навчання можна скоротити – це залежить від особистих успіхів.

Щоб ознайомитися з методом і відчути ефективність його дії – треба записатися на пробне безкоштовне заняття і проконсультуватися з методистом IQ – Центру.

Ukrainian