Правила співпраці – IQCENTER
 

Правила співпраці з IQ центром

1. Початок індивідуальних і групових занять відбувається після оплати навчання..

2. Своєчасно здійснювати передплату занять (індивідуальні заняття – оплата мін за 3 заняття). Оплата за навчання рахується по календарному місяцю з 1 по 31 число.

3. Всі зміни у розкладі здійснюються менеджером з понеділка до п’ятниці з 9-00 до 18-00. В суботу з 9-00 до 14-00 Неділя-вихідний.

4. Узгодження графіку (запис або скасування заняття) проводиться виключно з менеджером і з обов’язковим підтвердженням на ел. почту/месенджер. Звертаємо Вашу увагу, що листи/ повідомлення відправлені на ел. почту/месенджер в суботу після 14-00 або ж у неділю, будуть розглянуті лише в понеділок.

5. При індивідуальних заняттях, у випадку попередження про скасування заняття більш ніж за добу, скасування заняття відбувається без втрати оплати. У випадку попередження після 18-00 напередодні або безпосередньо в день заняття, студент (група) втрачає 100% оплати за урок.

6. Якщо студент вирішує зупинити навчання при постійному графіку, студент зобов’язаний попередити адміністрацію шляхом повідомлення на електронну адресу iqc@ukr.net про своє рішення згідно з п. 5. В іншому випадку, нараховується штраф, який студент має сплатити.

7. Скасоване заняття при постійному графіку та оплаті за місяць навчання, повинно бути відпрацьоване в період, що оплачений. Якщо скасовані заняття випадають на кінець календарного місяця, студент повинен відпрацювати їх у наступному сплаченому періоді, відпрацювання занять узгоджуються з менеджером як додаткові до постійного графіку в іншому випадку буде здійснений перерахунок сплаченого періоду без урахування знижки.

8. У випадку зміни часу заняття в розкладі студента після 18-00 напередодні, чи безпосередньо в день заняття студент повністю втрачає оплату за дане заняття.

9. При узгодженні графіку навчання і виборі зручного часу занять пріоритет віддається студентам, що обрали постійний графік занять.

.

10. Студенти, що мають гнучкий графік занять, адміністрація може запропонувати вільні години, що зручні для обох сторін, а також залишає за собою право за необхідності і по попередній згоді змінити час й дату занять.

11. Якщо заняття припадає на святкові дні, студент має додатково узгодити час проведення занять. Адміністрація може запропонувати вільні години, що зручні для обох сторін, а також залишає за собою право, за необхідності та за попереднім узгодженням змінити час і дату занять.

.

12. При заняттях у групі: узгодження про перенесення групового заняття здійснюється тільки представником групи, який є відповідальним за процес перенесення занять. Він узгоджує нову дату і час занять з адміністрацією IQ-Центру за наступною процедурою: повідомляє про перенесення заняття не пізніш, ніж за добу на електронну пошту iqc@ukr.net/месенджер і отримавши підтвердження про перенесення, сповіщає про це студентів своєї групи.

13. Перенесення занять можливо не більш 2 рази в місяць.

14. Якщо студент пропускає заняття у той час, коли група продовжує працювати, оплата за пропущене заняття втрачається 100%.

15. Якщо студент бажає відпрацювати пропущене заняття, надається можливість платного відпрацювання занять з 50% знижкою від вартості індивідуального заняття за 1 ак годину (50 хв). За наявності попереднього сповіщення про відсутність в Адміністрацію.

16. У випадку скасування заняття група повинна відпрацювати пропущене заняття протягом сплаченого періоду.

17. За відсутності на заняттях більше як 50% студентів, IQ центр має право зупинити діяльність групи, та запропонувати обрати наступне:

• Приєднатися до групи відповідного рівня

• Організація нової групи згідно з чинними тарифами.

18. Для отримання матеріалів (диктанти, словник) необхідно відправити запит на електронну пошту iqc@ukr.net, вказавши прізвище та і'мя студента, а також рівень, на якому він вчиться.

З повагою,

Адміністрація IQ Центру

 
Ukrainian